top of page
_NME9887.jpg

Saame tuttavaks!

Nimeks on mul Grethel.

Olen naine. Õde. Autor. Abikaasa. Tütar. Ema. Ettevõtja.

Lemmik tegevusteks on reisimine ja söömine. Eelistatuna samaaegselt.

  • Instagram
  • Patreon
  • Medium

Minu lugu

Olen tulihingeline juhtimismaailma fanatt, kellel ei saa kunagi küllalt juhtimise vimkade avastamisest. Mida rohkem loen ja uurin ning kuulan inimeste kogemusi, seda enam tõden, kui palju on mul veel kogeda, õppida ja uurida. ​

 

Olen töötanud aastaid meeskonnajuhina IT sektoris, kuhu kasvasin spetsialisti rollist aastal 2014. Olen töötanud nii kontoripõhiselt, kui ka 100% kaugtööd tehes - viimast ühes meeskonnas inimestega erinevatelt kontinentidelt ja seda aastaid. Usun, et distants ei tekita meeskondades kunagi ühtsustunde puudumist. Puudulik kommunikatsioon teeb seda aga küll. 2020. aastal lõin juhtidele meeskonna sisekommunikatsiooni haldamiseks toote nimega Remoco, tegin läbi ühe korraliku hackatoni ning ühtlasi alustasin ka meeskondade koolitamist 1:1-vestluste teemadel.

 

Aastal 2021 avaldasin startup'i loomisest ausa raamatu, mil nimeks "Idulaps". Kirjeldan seal filtrita, mil moel laste saamine ja idufirma loomine pakub nii samastumisvalu kui ka -rõõmu. Olen lisaks ka kaugtöö ning ajajuhtimise fänn. Viimased aastad täiendan end pidevalt coachina, aitan ja toetan tuhandeid meeskonnajuhte läbi @Teejuhiks Instagrami konto ja iseenda korraldatud workshoppide ning vestlusõhtute. Kirjutan oma teist raamatut, mis seekord on suunatud meie (tuleviku) juhtidele ja 2024 veebruaris alustasin juhtidele mõeldud podcastiga "Teejuhiks Podcast", mille teiseks saatejuhiks on minu kogenud juhist abikaasa. Kõik see kompott on laiendanud minu juhtimisvaldkonda 1:1-vestlustelt ka mitmetele muudele juhtimist puudutavatele teemadele. Viimaste puhul keskendun just peamiselt oma südameasjale - juhtide coachimisele. 

Broneeri intro videokõne

Kingin meile 15 minutit, et saaksime arutada sinu ootuste ja soovide üle ning panna paika viisid, kuidas sind toetada saan.

bottom of page