top of page

Millega sind aitan?

Selle defineerimiseks on mõeldud 15-minutiline intro kõne, millele soovitan sul kindlasti registreerida. Minu maailmas ei eksisteeri rumalaid küsimusi või ebaolulisi probleeme. Aitan nii juhte, kui üleüldiselt inimesi, kes on karjääri teekonnal mõne takistuse ees. Et sulle aga veidi paremat pilti edasi anda, loetlen allpool peamised murekohad, millega olen meeskondi aidanud. 

1:1 vestlused

Regulaarselt läbi viidud 1:1-le vestlused parandavad produktiivsust, loovad usaldust ja vähendavad töötajate liikuvust meeskonnas. Seda kõike aga vaid siis, kui vestlusi õigesti läbi viia.

Ühtsustunde loomine

Kuidas panna meeskond koosolekutel kaasa rääkima? Kuidas teha nii, et neil oleks alati põnevaid ideid, et nad panustaksid rohkem, kui neilt oodatakse ja et iga keerulise katsumuse peale ei pöörataks meeskonnale selga? Annan sulle nõu. 

Koosolekute haldamine

8 inimest tunnisel koosolekul ei ole tunnine, vaid 8-tunnine koosolek. Teeme selgeks, kas koosolekud, mis eksisteerivad, on üldse vajalikud ja kui on, siis kuidas muuta need tulemuslikumaks. 

Kaugtöö võlud & valud

Kaugtöö valudega toime tulles ning neist õppides saame nautida selle võlusid ja pakutud vabadust pikki aastaid. Mis need aga on ja kuidas nendega rinda pista? Vaatame koos.

Meeskonna motiveerimine

Selleks, et meeskonda õnneliku ja efektiivsena hoida ei ole tegelikult vaja motivatsiooni. Mida nad päriselt selleks vajavad? Annan sulle vastused.

Spetsialistist juhiks

See on sageli keerulisem teekond, kui kohe uues kohas juhi rollist alustamine. Liigume sel teekonnal koos, kogume enesekindlust ja õpime juhtima nii, et teeme silmad ette ka kogenud juhtidele.

Läbipõlemise ennetamine

Selle suure murega rinda pista on oluliselt keerulisem ja aeganõudvam, kui selle ära hoidmine. Läbipõlemisest taastumine võtab mõnest kuust mitmete aastateni. Vaatama just sinu harjumusi silmas pidades, kuidas seda ära hoida ning kuidas esimesi märke tähele panna.

Ajajuhtimine

Puudulikust ajajuhtimisest saavad alguse mitmeid meie väljakutsed tööelus. Olles tegelenud ajajuhtimisega 10 aastad, oskan sind lahenduste leidmisel toetada ja abistada. 

Broneeri intro kõne

Kingin meile 15 minutit, et kaardistada väljakutsed ja panna paika plaan

õigele rajale saamiseks.

bottom of page